Tietoset-tiimi
Parhaan mahdollisen asiakaskokemuksen tuottaminen on meidän intohimomme. Ota rohkeasti yhteyttä, visioidaan yhdessä sinun asiakkaallesi sopiva ratkaisu!

Sinua palvelevat

Antti Siiskonen

Antti Siiskonen

CEO & SALES

antti.siiskonen@tietoset.fi
+358 40 532 9219

Juha Toikkanen

Juha Toikkanen

sales manager marine

juha.toikkanen@tietoset.fi
+ 358 40 750 7975

Mikko Lähteenmaa

Mikko Lähteenmaa

sales representative

mikko.lahteenmaa@tietoset.fi
+ 358 44 338 7424

Mikko Luukkanen

Mikko Luukkanen

Finance & Marketing

mikko.luukkanen@tietoset.fi
+358 50 345 3461

Melike Karakaya

DIGITAL MARKETING SPECIALIST

melike.karakaya@tietoset.fi
+358 41 317 2162

Ossi Lepistö

Ossi Lepistö

sales representative

ossi.lepisto@tietoset.fi
+ 358 44 386 8511

TAIWAN

Perry Chang

Perry Chang

PRODUCTION & PURCHASE

perry.chang@tietoset.fi
+886 972 351 400

Wei-Shan-web

Wei-Shan Liang

logistics & quality

wei-shan.liang@tietoset.fi 
+886 928 698 868

Marlene Liao

sourcing specialist

marlene.liao@tietoset.fi 
+886 920 538 252

Laskutustiedot

Laskujen vastaanotto:

  • Verkkolaskutusosoite FI8712283000064368
  • Operaattori Nordea (NDEAFIHH)
  • Aineistomuoto Finvoice

Sähköpostilla pdf-muodossa:

10906324@scan.netvisor.fi
Paperilaskujen vastaanotto:
 
Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
 
Tietoset Oy
10906324
PL 100
80020 Kollektor Scan

Ota yhteyttä!